Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

31. 03. 2024

Wszystkim parafianom i gościom życzę, by zmartwychwstały Chrystus, żyjący w chwale Ojca i obecny we wspólnocie Kościoła, który zjednoczył nas z sobą przez tajemnicę Chrztu świętego, przemieniał nasze serca, upewniając, że miłosierna miłość jest silniejsza od grzechu, że prawda i dobro zawsze zwyciężają, a śmierć - tak obecna wokół nas - ostatecznie nie pokona życia. Niech ta nadzieja dodaje nam sił w trudnościach i staje się promieniem radości pośród różnych smutków. Dzielmy się nią z naszymi bliskimi i wszystkimi, którzy wiary, nadziei i miłości potrzebują.

Dziękuje wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynili się do świątecznego wystroju kościoła i godnego przeżycia Triduum Paschalnego:

Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego

W liturgii Kościoła świętowanie Zmartwychwstania rozciąga się na cały tydzień (dlatego najbliższy piątek nie jest dniem postnym).

W Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt – msze św. wg porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na kształcenie w diecezji i KUL.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic i intencji Żywego Różańca

W czwartek okazja do osobistej adoracji Najśw. Sakramentu od 17.00

W piątek okazja do spowiedzi św. po południu od 17:30.

Odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem w godz. dopołudniowych

W przyszłą niedzielę

Obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. To także święto patronalne Caritasu w Polsce.

Po mszach św. zbiórka do puszki na rzecz dzieł i podopiecznych Caritasu diecezji.


Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Palmowa 2024

Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Po mszy świętej zaśpiewamy Gorzkie Żale w Lekowie

W tygodniu do środy będzie jeszcze okazja spowiedzi w Lekowie przed mszą św.

TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek – Msza wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00, po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy

Wielki Piątek obowiązuje post ścisły – o godz. 15.00 – DROGA KRZYŻOWA w Lekowie. Zapraszam parafian z innych filii do wspólnego przeżywania ostatniego w tym wielkim poście nabożeństwa. Liturgia Wielkiego Piątku bez tradycyjnej adoracji krzyża o godz. 18.00. Po zakończeniu przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do 22.30

ADORACJA:

20.00-20.30 – małe bloki i domki od Świdwina

20.30-21.00 – domki od 1 do Kartlewa

21.00-21.30 – duże bloki i blok leśny nr 65

21.30-22.30 – kandydaci do bierzmowania, młodzież szkół średnich, studenci, chętni

Wielka Sobota – poświęcenie pokarmów w Lekowie o godz.12.00 –, adoracja przy Grobie Pańskim od 11.00 do 17.45. Liturgia Wigilii Paschalnej z odnowieniem przyrzeczeń chrztu św., rozpocznie się o 18.00 przed kościołem poświeceniem ognia. W sobotę przynosimy świece lub paschaliki.

Plan poświecenia pokarmów (przynosimy skarbonki wielkopostnej jałmużny)

9.00 – Przymiarki

9.20 – Krosino

9.40 – Biały Zdrój

10.00 – Ciechnowo

10.20 – Słowieńsko

10.40 – Jastrzębniki

11.00 – Kartlewo

11.20 – Cieszyno

11.40 – Klępczewo

12.00 – Lekowo

Uwaga – zmiana czasu na letni

Tradycyjnie zapraszam na REZUREKCJĘ o 6.00, pozostałe msze wg porządku: 9.00 – Słowieńsko, 10.00 – Krosino, 11.15 – Lekowo, 12.30 – Klępczewo, 13.45 – Jastrzębniki

Ogłoszenia Duszpasterskie 6 niedziela zwykła 2024

Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Chorego, polecamy naszym modlitwom wszystkich chorych i cierpiących z naszej wspólnoty parafialnej

Dzisiaj również rozpoczynamy 57. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu u progu Wielkiego Postu. Zachęcam do podjęcia pokuty i modlitwy o trzeźwość.

Środą popielcową rozpoczniemy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem: Klępczewo – 16.00, Lekowo – 17.00, Krosino – 18.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły co do ilości i jakości spożywanych potraw.

Ukrainę już od ponad dwóch lat wyniszcza eskalacja wojny, a jej mieszkańcy z każdym kolejnym dniem coraz mocniej odczuwają ubóstwo, głód i strach. Wobec tego cierpienia nie możemy i nie chcemy pozostać obojętni, dlatego, w nawiązaniu do apelu Abp. Stanisława Gądeckiego, Biskup Koszalińsko-Kołobrzeski Zbigniew Zieliński zarządza, aby we wszystkich parafiach naszej diecezji, po każdej Mszy Świętej w Środę Popielcową, 14 lutego br., zorganizować zbiórkę pieniężną do puszek, dlatego w środę popielcową odbędzie się zbiórka ofiar po mszy św.

W czwartek po mszy świętej w Lekowie tj. ok. 17.30 – spotkanie koordynatorów kręgów MB Pielgrzymującej. Koordynatorem wszystkich kręgów naszej parafii został p. Andrzej Szczurko, który w sobotę 3 lutego uczestniczył w Diecezjalnym Spotkaniu Koordynatorów z bpem Zbigniewem Zielińskim

W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 16.30 do Lekowa, na filiach wg ustalonego porządku

Przygotowanie do bierzmowania: również w piątek 16 lutego odbędzie się spotkanie formacyjne młodzieży, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania. Młodzież przychodzi na Drogę Krzyżową, potem uczestniczy we mszy św., a po niej w spotkaniu na świetlicy. Spotkanie jest obowiązkowe, bo czasu jest niewiele, gdyż bierzmowanie odbędzie się 6 czerwca o godz. 16.00.

Bóg zapłać za troskę o kościół i za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii w tym remont kościoła w Lekowie

"Fundacja SMS z NIEBA wraz ze Wspólnotą św. Pawła działającą w Szkole Nowej Ewangelizacji, zaprasza na jednodniowe rekolekcje na hali w Koszalinie. Poprowadzi je świecki ewangelizator, rekolekcjonista, autor wielu książek i artykułów w Gościu Niedzielnym - p. Marcin Jakimowicz. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku.

Obecnie zapisy odbywają się tylko dla osób z naszej diecezji. Dnia 25 lutego otworzymy zapisy dla osób spoza diecezji. Liczba miejsc na hali jest ograniczona. Bezpłatne vouchery na rekolekcje są do odebrania w zakrystii naszej parafii. Aby uzyskać bilet, należy zarejestrować voucher na stronie internetowej www.Usprawiedliwieni2103.pl"


Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę adwentu 2023

Trzecia niedziela Adwentu to tzw. Niedziela "Gaudete" wzywająca nas też do radości, bo PAN JEST BLISKO!

Przyszła, 4. niedziela Adwentu to równocześnie dzień Wigilii Narodzenia Pańskiego. Msze święte jak w każdą niedzielę, pamiętajmy o postnym charakterze wigilii

Msza św. w nocy tzw. Pasterka – w niedzielę o godz. 24.00 – tylko w Lekowie, pamiętajmy, że każdego wierzącego obowiązuje uczestnictwo we mszy św. niedzielnej i świątecznej, dlatego w Boże Narodzenie odprawię msze św. jak w każdą niedzielę z małą zmianą godzin: Słowieńsko – 8.30, Krosino – 9.45, Lekowo – 11.00, Klępczewo – 12.30, Jastrzębniki – 13.45

W tygodniu roraty w Lekowie o godz. 17.00 z wyjątkiem środy. W środę nie będzie mszy w Lekowie (będziemy stroili kościół na święta). Zakończenie rorat w piątek.

Spowiedź przedświąteczna:

Słowieńsko – poniedziałek od godz. 18.00

Klępczewo – wtorek – od 18.00, potem msza RORATY o 18.30

Krosino – środa od 17.00 – potem RORATY o 17.30

Lekowo – czwartek od 16.30, a od 17.00 – dodatkowy ksiądz w czasie rorat,

w piątek po roratach od 18.00 – 19.00.

Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny i opłatki, Gość Niedzielny

Bóg zapłać za troskę o kościół i wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii

Ogłoszenia Duszpasterskie I niedziela adwentu 2023

1.Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy nowy okres liturgiczny - Adwent – jest to czas przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego, przez które wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi i jednocześnie oczekujemy na powtórne Jego przyjście na końcu czasów. Adwent to czas pobożnego i radosnego przygotowania i oczekiwania.  Tematem nowego roku liturgicznego będzie:

"UCZESTNICZĘ WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA "

ADWENT, Msze św. Roratnie - od poniedziałku do piątku o g.17.oo. Zapraszam parafian, a w sposób szczególny dzieci i młodzież z lampionami.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Barbary, Dziewicy i Męczennicy.

3. W środę wspomnienie św. Mikołaja, Biskupa.

4. Pierwszy czwartek miesiąca. Wspomnienie św. Ambrożego, Bpa i Doktora Kościoła. Adoracja od 16.00

5. W piątek uroczystość Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny.

6. W sobotę - adwentowe czuwanie dla młodzieży o godz. 19.oo w obecności ks. bpa Edwarda Dajczaka. Serdecznie zapraszam młodzież - kandydatów do bierzmowania by uda się na to spotkanie

7. W przyszłą niedzielę - Dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

8. W przyszłą niedzielę będą do nabycia świece Caritas - Wigilijne Pomocy Dzieciom w cenie - mały – 10 zł, duża -20zl, opłatki – "Co łaska"

9. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą 2023 roku

Rozpoczyna się miesiąc październik zachęcam wszystkich parafian do modlitwy różańcowej. W kościele parafialnym codziennie o 17.30, w Krosinie ………........……….… a w Klępczewie …………………. .

Rozpoczęliśmy remont ściany szczytowej kościoła parafialnego, z tego powodu dziękuję za zebrane dziś w I niedzielę miesiąca ofiary, proszę o modlitwę w intencji remontu i o hojne serca w przyszłych miesiącach. Bóg zapłać za indywidualne ofiary na ten cel.

Dzielę się z Wami wielką radością, gdyż w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – Polski Ład, Gmina Świdwin otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 450 000,00 PLN na następujące zadanie: "Kompleksowy remont kościoła parafialnego w Lekowie, Gmina Świdwin". Przewidywana wartość inwestycji wynosi 2 500 000,00 PLN, przy czym wkład własny to 2 % tej kwoty. Rządowy Program Odbudowy Zabytków to specjalny fundusz przeznaczony dla jednostek samorządu terytorialnego na prace konserwatorskie i restauratorskie oraz roboty budowlane w obiektach zabytkowych. Program skierowany jest bezpośrednio do jednostek samorządu terytorialnego, a za ich pośrednictwem również do innych podmiotów zobowiązanych do opieki nad zabytkami. Inwestycja obejmuje remont i konserwację kościoła parafialnego św. Piotra i Pawła w Lekowie (konstrukcja szachulcowa)

Chcę wyrazić wdzięczność Panu Wójtowi Kazimierzowi Lechockiemu i jego współpracownikom za ogromny wysiłek w pozyskaniu dofinansowania na remont naszego kościoła w Lekowie

Intencja różańcowa: o pomyślny przebieg remontu kościoła parafialnego

W poniedziałek wspomnienie Aniołów Stróżów

W środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

W czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej i I czwartek miesiąca. Adoracja NS w intencji powołań kapłańskich. Msza św. z udziałem dzieci z III klasy SP z poświęceniem różańców

W piątek odwiedziny chorych z NS i spowiedź pierwszopiątkowa od 17.30

W sobotę wspomnienie MB Różańcowej – odpust w Sławoborzu o godz. 12.00

Zachęcam do czytelnictwa i nabywania Gościa Niedzielnego

XXIII niedziela zwykła

1. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania. W Markowej uroczystości beatyfikacyjne rodziny Ulmów. Dzisiejsze ofiary przeznaczone są na diecezjalne sanktuarium w Skrzatuszu.

2.We wtorek przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

3.W środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła.

4.W czwartek święto Podwyższenie Krzyża Świętego.

5.W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, Pani Skrzatuskiej. Odpust w Jastrzębnikach – zapraszam do Jastrzębnik na mszę św. o godz.18.00

6.W sobotę wspomnienie św. męczenników Korneliusza, Papieża, i Cypriana, Biskupa. Dożynki Gminne o g. 14.00 w Kluczkowie, zaprasza Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki

7.Organizujemy jako parafia wyjazd młodzieży na Diecezjalny Dzień Młodych w Skrzatuszu. Wyjazd dla młodzieży o g. 10.00 w sobotę z Lekowa

8.W przyszłą niedzielę doroczny Odpust u Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. Zachęcam do wspólnego pielgrzymowania – koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy po mszy św.

9.W przyszła niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar do puszki na kształcenie teologiczne w diecezji.

10.Zachęcam do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego

11.Bóg zapłać za troskę o kościół, za sprzątanie


Ogłoszenia duszpasterskie XXI niedziela zwykła – 27.08.2023

W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

We wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 z modlitwą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, potem msza św. o 18.00

Pierwszy piątek miesiąca - 1 wrzesień - 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Spowiedź św. z racji I piątku od g. 17.30.

Odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem w godz. dopołudniowych .

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego – serdecznie zachęcam do nabywania i czytania.

Składamy "Bóg zapłać" za życzliwość i ofiary na utrzymanie parafii.

W przyszłą niedzielę zmiana intencji i tajemnic różańca świętego

Zbliżają się uroczystości odpustowe w Skrzatuszu: Diecezjalny Dzień Młodzieży — 16 września oraz Diecezjalna Pielgrzymka — 17 września. Chętnych proszę o zgłaszania się na wyjazd – młodzież kandydaci do bierzmowania i starsi, oraz dorośli i rodziny

Wszystkim wiernym życzę dobrego tygodnia i błogosławieństwa Bożego

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę zwykłą 2023

Przemienienie Pańskie


  1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła – Święto Przemienienia Pańskiego.
  1. Trwa sierpień – zachęcam do dobrowolnej abstynencji w tym miesiącu
  1. Intencja różańcowa: Módlmy się o stosowną pogodę, obfite plony i błogosławieństwo Boże dla rolników i pracujących na roli oraz o zakończenie wojny w Ukrainie i pokój na świecie.
  1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek Św. Dominika, w środę Św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy; w czwartek Św. Wawrzyńca; w piątek Św. Klary.
  1. Za ofiary składane na potrzeby parafii z racji I niedzieli miesiąca i wszelką życzliwość serdecznie dziękuję – Bóg zapłać!, W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na kształcenie teologiczne w naszej diecezji
  1. Bp Zbigniew Zieliński zaprasza zwłaszcza małżeństwa i rodziny na Górę Chełmską, do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, gdzie 15 sierpnia, w uroczystość Wniebowzięcia NMP, będziemy wspólnie modlić się w intencji naszych rodzin, a także za naszą Ojczyznę w rocznicę Cudu nad Wisłą. Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin rozpocznie się o godz. 1100 modlitwą różańcową, po której o godz. 1200 odprawiona zostanie uroczysta Eucharystia. Po Eucharystii wspólne świętowanie – piknik rodzinny..
  1. Naszym Parafianom i Gościom życzę radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!


Ogłoszenia duszpasterskie V niedziela Wielkanocy 7.05.2023

Dzisiaj I niedziela miesiąca maja. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary. Zmiana tajemnic i intencji Żywego Różańca – Za tegorocznych maturzystów o światło Ducha św. na czas zdawania egzaminów i o dar rozeznania wyboru życiowego powołania.

Nabożeństwo majowe codziennie: w Lekowie o 17.30, w Krosinie o 18.00, w Klępczewie o 17.00, a w Słowieńsko o 16.00 w kościele – zapraszam wszystkich by uczcić Maryję naszą obecnością

W poniedziałek uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika – głównego patrona Polski

Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie dzieci do uroczystości I Komunii św. Próby z dziećmi we wtorek i czwartek o godz. 16.30

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania. W piątek 12 maja - ostanie spotkania w grupach dla młodzieży ze szkoły średniej. O godz. 18.00 msza św. w Lekowie, a w Krosinie nabożeństwo majowe – potem spotkania WERYFIKACYJNE – tylko młodzież obecna na spotkaniu rozpocznie bezpośrednie przygotowanie do uroczystości bierzmowania.

W sobotę 13 maja, Pielgrzymka Żywego Różańca do Skrzatusza. Wyjazd ze Świdwina wspólnym autokarem – kościół MB Nieustającej Pomocy, koszt – 50 zł

Zachęcam do lektury prasy katolickiej – Gość Niedzielny, dziękuję za troskę o kościoły


Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Palmowa 2023

Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Dziś 18 rocznica odejścia do domu Ojca św. Jana Pawła II, w całej Polsce odbędą się dziś uroczyste msze św., nabożeństwa, dziękujące za pontyfikat Jana Pawła II i jego nauczanie, oraz broniące jego dobrego imienia. Zachęcam do obejrzenia koncertu z Wadowic pt.: "Bo nie zastąpi Ciebie nikt"

Zapraszam na Gorzkie Żale o 15.00, które będą wyrazem naszej wdzięczności za Papieża Polaka.

Intencja różańcowa na miesiąc kwiecień: O pokój na całym świecie - zwłaszcza dla mieszkańców Ukrainy i o przemianę serc i umysłów ogarniętych nienawiścią i agresją.

W tygodniu do środy będzie jeszcze okazja spowiedzi w Lekowie przed mszą św. od 17.30. W środę po mszy wieczornej w Lekowie w kościele - nauka przed chrztem

TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek – Msza wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00, po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy

Wielki Piątek obowiązuje post ścisły – o godz. 15.00 – DROGA KRZYŻOWA w Lekowie. Zapraszam parafian z innych filii do wspólnego przeżywania ostatniego w tym wielkim poście nabożeństwa. Liturgia Wielkiego Piątku bez tradycyjnej adoracji krzyża o godz. 18.00. Po zakończeniu przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do 22.00

ADORACJA:

20.00-20.30 – małe bloki i domki od Świdwina

20.30-21.00 – domki od 1 do Kartlewa

21.00-21.30 – duże bloki i blok leśny nr 65

21.30-22.00 – kandydaci do bierzmowania, młodzież szkół średnich, studenci, chętni

Wielka Sobota – poświęcenie pokarmów w Lekowie o godz.12.00 –, adoracja przy Grobie Pańskim od 11.00 do 17.45. Liturgia Wigilii Paschalnej z odnowieniem przyrzeczeń chrztu św., rozpocznie się o 18.00 przed kościołem poświeceniem ognia. W sobotę przynosimy świece lub paschaliki.

Plan poświecenia pokarmów (przynosimy skarbonki wielkopostnej jałmużny)

9.00 – Przymiarki

9.20 – Krosino

9.40 – Biały Zdrój

10.00 – Ciechnowo

10.20 – Słowieńsko

10.40 – Jastrzębniki

11.00 – Kartlewo

11.20 – Cieszyno

11.40 – Klępczewo

12.00 – Lekowo

Tradycyjnie zapraszam na REZUREKCJĘ o 6.00, pozostałe msze wg porządku: 9.00 – Słowieńsko, 10.00 – Krosino, 11.15 – Lekowo, 12.30 – Klępczewo, 13.45 – JastrzębnikiOgłoszenia duszpasterskie I niedziela wielkiego postu

Niedziela kończy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu

Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu - dzisiaj o godz. 15.00

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie z racji I czwartku miesiąca. Adoracja od 16.30 do mszy św. - okazja do spowiedzi przed I piątkiem

I piątek odwiedziny chorych w godz. dopołudniowych, od 16.15 spowiedź, 16.30 - zapraszam na Drogę Krzyżową dzieci, młodzież i dorosłych

I sobota - w Koszalinie od 14.30 - Różaniec Mężczyzn, początek przy kościele św. Wojciecha

W sobotę 4 marca - o 11.00 - ingres do Katedry Koszalińskiej bpa Zbigniewa Zielińskiego

W niedzielę zmiana tajemnic różańca św. i I niedziela z modlitwą i ofiarami dla parafii

Zachęcam do czytelnictwa Gościa Niedzielnego i Małego Gościa, dziękuję za troskę o kościoły


Ogłoszenia duszpasterskie V niedziela zwykła 2023

Dzisiaj I niedziela miesiąca, Bóg zapłać za złożone ofiary na bieżące potrzeby parafii.

2 lutego 2023 roku, papież Franciszek przyjął rezygnację bpa Edwarda Dajaczka z funkcji ordynariusza naszej diecezji i mianował nim bpa Zbigniewa Zielińskiego (komunikat)

Intencja różańcowa na luty 2023

Za chorych i cierpiących - o łaskę zdrowia, wytrwałości i zaufania, a dla lekarzy o dar mądrości w rozpoznawaniu i leczeniu chorób.

Znamy już datę tegorocznego bierzmowania - to 5 czerwiec, godz. 17.00 (poniedziałek)

W ten piątek tj. 10.02 o godz. 17.30 w świetlicy w Lekowie i Krosinie, odbędą się spotkania przed bierzmowaniem dla młodzieży starszej z I klasy szkoły średniej

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość

Bóg zapłać za troskę i sprzątanie kościoła